KONST / Litografier / Färglitografi 13163204
nr 1316 3204
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 196/285, vår. Motivet: 51x74cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:02:34
29/3 09:43:43